Ввод жилого дома в эксплуатацию
мне нужна была услуга ввод жилого дома в эксплуатацию, я не знал к кому обратится что бы не ошибится с качеством обслуживания. Один знакомый посоветовал мне фирму "Забудова груп" и я решили послушать

Резиновый клей купить
клей пвх — раствор натурального каучука в бензине. Применяется для работ с резиновыми и резинотканевыми изделиями, а также прорезиненными тканями для крепления металлов, резины. Процесс производства

Натяжные потолки в Москве и Санкт-Петербурге
Мне без разницы какое качество будет, у всех одинаково! Машины тоже все одинаковы у всех четыре колеса и руль, но вряд ли вы ездите на работу за рулем новенького трактора. В фирмах есть очевидная разница

Натяжные потолки в Киеве
В любимой квартире всегда хочется улучшить интерьер. Уют зависит от многих вещей - от правильно подобранной мебели, современной кухни и ванной, а также конечно от самой отделки. Одной из важнейших частей

Каркасные дома в Днепропетровске
Давно хотел сделать себе дом, все никак не доходили до этого руки. Да и честно скажу я даже примерно не представлял сколько это может мне стоить, но потом все таки пошел в интернете и написал каркасные

Këshilla për Lovelaceun e vërtetë

»»

Top 5 modele të sjelljes sjellëse

Normalisht, burrat e zonjës dënojnë. Shumë njerëz janë me të vërtetë xhelozë për këta njerëz! Pse? Është e thjeshtë, sot ata po ecin me një vajzë të bukur, dhe nesër me një tjetër. Për shumë njerëz ky është një tregues. Lovelace nuk lindi kështu që secili ka sekretet e veta. Dëshironi të njihni ato? Lexoni artikullin tonë deri në fund dhe fitoni çdo vajzë!

Lexoni artikullin tonë deri në fund dhe fitoni çdo vajzë

Rregulli kryesor i çdo Lovelace nuk është që të bëhet i bashkangjitur me një vajzë.

Për një dashnore të vërtetë të grave, nuk është e rëndësishme cilësia e vajzave, por numri i tyre. Nëse vendosni të përkushtoni veten në këtë mënyrë jetese, atëherë është e rëndësishme të shijoni kohën e kaluar me shumë vajza dhe të mos ndalet në një. Kjo ndodh pas komunikimit të gjatë që vajza dëshiron një marrëdhënie serioze, por për ju kjo nuk është alternativa më e mirë? Përdorni këshilla për të shmangur këtë:

 • Nuk ka nevojë të komplikojë situatën. Thjesht shijoni kohën që keni kaluar me një të dashurën, por mos u bini në dashuri. Kaloni më shumë kohë me të në shtrat dhe nëse, papritmas, vëreni se ajo fillon të flasë me tema që janë të pakëndshme për ty dhe gjithashtu merr seriozisht marrëdhënien tuaj, ndërroni temën sa më parë që të jetë e mundur.
 • Kur e kupton këtë filloni të afroheni me vajzën - kjo është koha më e mirë për t'i dhënë fund lidhjes suaj. Nëse ajo kohët e fundit ka filluar të flasë për jetën ose papritmas dëshiron të lëvizë me ju ose fillon të planifikojë udhëtime romantike, atëherë ajo ka më shumë gjasa në dashuri dhe dëshiron të vazhdojë romancën tuaj, por kjo nuk është një opsion dhe për këtë arsye duhet të shkoni më tej.
 • Mendoni për kënaqësi, jo sentimentalizëm. Momenti që vëreni një vajzë të bukur në horizont, mendoni se si do të argëtoheni së bashku, qeshni, puthni, kërceni, kanë marrëdhënie seksuale . Por, në çdo rast, mos mendoni se si të rriteni së bashku ose cili prej jush do të jetë më shumë si fëmijët. Mendoni vetëm për kënaqësinë e këndshme që ju pret, pa dyshim.
 • Ndodh që vjen koha kur një burrë gjen një vajzë vërtet të përsosur. Po, ndodh, por ndodh shumë rrallë. Nëse ju mendoni se doni të kushtoni të gjithë kohën tuaj të lirë për të dhe kur ajo është atje, atëherë harroni gjithçka, duke përfshirë të gjitha vajzat e tjera në botë, atëherë ju keni gjetur idealin tuaj. Mos i rezistoni kësaj, herët a vonë kjo mund të ndodhë me çdo njeri. Mos kini frikë nga marrëdhëniet dhe kushtojini vetes një personi.

Mos kini frikë nga marrëdhëniet dhe kushtojini vetes një personi

Vetëbesimi - çelësi i suksesit për çdo grua në dashuri .

Ndoshta ju keni një zë të natyrshëm, joshës dhe një ecje të bukur, por nëse mendimi juaj është si ai i të gjithë njerëzve, nuk mundeni të arrijë të gjitha gratë e dëshiruara . Vazhdimisht ju duhet të jeni në krye dhe të keni besim në aftësitë tuaja, por si mund të arrihet kjo:

 • Hiqni të metat tuaja. Mendoni për të metat tuaja dhe i korrigjoni ato. Ne shpesh "fluturojmë" kur flasim me dikë, si për të ndërprerë bashkëbiseduesin dhe nuk dimë si ta organizojmë kohën tuaj në mënyrë korrekte? Mendoni se si të ndryshoni veten dhe do të shihni se si vajzat arrijnë tek ju. Nuk ka njerëz idealë, por ende ia vlen të punosh për veten të dëshiruar.
 • Mos u shqetësoni, poshtë me alarm. Nëse diçka ju shqetëson, atëherë kjo nuk është koha më e mirë për të takuar vajzat. Një vajzë duhet të shohë se ju jeni të përfshirë në komunikim me të, por nëse mendoni për problemet tuaja dhe nuk e vëreni atë që ajo thotë, atëherë në nëntëdhjetë për qind të rasteve do të jetë një njohje katastrofike.
 • Mendim pozitiv. Kur shfaqet në një klub, në një parti apo në një vend tjetër ku shumë vajza pastaj mendoni për disa gjëra që ju i vlerësoni më shumë për veten tuaj. Harrojeni për të metat dhe përpiquni të bëni një përshtypje pozitive duke takuar gratë.

Mendoni nëpër të gjitha masat përpara.

A ju pëlqen shahu? Në dashuri, të gjitha të njëjta. Ju duhet të jeni një hap përpara, të paktën një. Nëse mendoni vetëm për të tashmen dhe jetoni në këtë moment, atëherë do të jetë e vështirë për vajzat. Ja çfarë mund të bëni: mendoni se çfarë do të bëni në mbrëmjen tjetër. Nëse do të shkonit në klub, atëherë mendoni se ku do të shkoni me vajzën që ju pëlqen. Mund të jetë një vend i qetë, por nuk duhet ta zhvendos menjëherë në banesën tuaj. Ju mund të shkoni në një bar të qetë, ku nuk do të ketë muzikë kaq shumë zile, dhe ju mund të bisedoni mirë, të shkoni në një parti me miqtë ose nëse nuk pëlqen të vallëzoni, atëherë mund të shkoni në një kinema apo një restorant. Mendoni përpara që të jeni gati për ndonjë gjë. Nëse kohët e fundit keni ndërprerë marrëdhëniet me një vajzë tjetër dhe nuk dini çfarë të bëni për fundjavën, atëherë duhet patjetër të kontrolloni listën e kontakteve në telefonin tuaj dhe të zgjidhni një bukuri të re. për një kohë të madhe .

për një kohë të madhe

Trajnimi nuk zë vendin e fundit në jetën e një lezetësie. Ju nuk mund gjithmonë të argëtoheni dhe të mos lejoni asgjë në kthim. Në këtë mënyrë të jetës, ju mund të humbni shpejt shëndetin, kështu që ju duhet të kaloni shumë kohë në palestër. Për të joshur një grua është shumë më e lehtë nëse keni një trup të bukur, por shumë njerëz bëjnë pa të. Mundohuni të mbani veten në formë dhe të filloni me drejtimin për një fillim prej dy kilometrash. Si e tregoni veten Don Juan, nëse vajza që ju pëlqeu nuk mund të kapet? Forconi trupin dhe muskujt tuaj. Mos u vjen keq për veten tuaj, zhvilloni absin, gjoksin dhe shpatullat tuaja. Në palestër, ju mund të bëni qasje në bar në një pozitë të gënjyer, ose të luani sporte të lëvizshme, si basketbolli ose boksi. Me gjithë ngarkesën atletike, mos harroni të hani të drejtë. Kur të ktheheni në shtëpi pas një stërvitje, keni nevojë për ushqim të shëndetshëm, fruta dhe të ngjashme. Ushqimi i duhur do të ndihmojë në djegien e yndyrës dhe në ndërtimin e masës së muskujve për të cilën po synoni. Dhe kur shkoni në një datë me një vajzë, atëherë atje mund të porositni një biftek dhe hani shumë, duke treguar këtë Ti je një njeri i vërtetë .

Veshjet duhet të jenë të patëmetë.

Vajzat i duan djemtë e zoti, kjo është një fakt. Është e nevojshme që të duken aq tërheqëse dhe të pastra sa të jetë e mundur, por në të njëjtën kohë spektakolare. Vajza duhet të dëshirojë matni rrobat tuaja mbi veten tuaj, ky është thelbi kryesor i rrobave të mira.

 • Zgjidhni një të brendshme të mirë që nuk shtyp. Nëse në një farë mënyre, gjatë një bisede, ju mund të demonstroni shtypin tuaj, atëherë sigurohuni që vetë vajza dëshiron të dijë se çfarë është nën rrobat tuaja.
 • Merrni një këmishë me butona me mëngë të gjata dhe vishni me një t-shirt të pajisur. Të gjitha vajzat do të duan të zhvishen, për të parë më afër muskujt që fshihni prej tyre nën të. Mundohuni të merrni një këmishë në mënyrë që të shihni muskujt tuaj.
 • Këpucë të bukura luajnë gjithashtu një rol të rëndësishëm. Nuk ka rëndësi nëse shkoni në një restorant apo punoni në palestër, këpucët tuaja duhet të jenë të bukura, të reja dhe të shtrenjta. Pra, vajzat menjëherë e kuptojnë se nëse shpenzoni në këpucë, atëherë për të nuk do të pendoheni asgjë.
 • Blej të gjitha aksesorët e nevojshëm të çdo njeriu të zonja. Ajo mund të jetë një zinxhir ari, vetëm një i madh, në mënyrë që pasuria juaj të shihet, ose një copë bizhuteri që menjëherë vendosni ju larg nga turma . Nuk është gjithmonë e nevojshme të sofistikoni, të blini një rrip të pazakontë ose të shikoni në mënyrë që të gjitha vajzat të shikojnë vetëm ju.

Nuk është gjithmonë e nevojshme të sofistikoni, të blini një rrip të pazakontë ose të shikoni në mënyrë që të gjitha vajzat të shikojnë vetëm ju

Është e rëndësishme të qëndroni tërheqëse dhe sensuale në shtrat.

Çdo gjë që ju thoni me vajzën që ju pëlqen nuk duhet të përfundojë si një gënjeshtër dhe mashtrim i hapur. Çfarë duhet bërë për të mos qenë në një situatë të pakëndshme dhe duke mos goditur fytyrën me papastërtitë?

 • Puthje pasionante. Po, këtu, shumë njerëz bëjnë çdo gjë të gabuar në minutat e para, dhe konsiderojnë se e gjithë gjendja shpirtërore për një marrëdhënie intime vetëm avullon. Nuk ka nevojë të nxitojnë dhe të hedhin puthje mbi vajzën, duke u përpjekur që menjëherë ta shtyjnë gjuhën e saj në gojën e saj. Sipas Institutit të Kërkimeve të Institutit Belg, nëntëdhjetë e pesë përqind e grave nuk e pëlqejnë këtë lidhje intime, prandaj kini kujdes. Filloni me puthje të buta që me siguri do t'i pëlqeni asaj dhe do ta çoni atë.
 • Masazh. Filloni me supet, pastaj uleni poshtë në pjesën e poshtme të shpinës dhe këmbët e bukura. Kështu, vajza do të shohë se ju e dini se si të silleni me trupin e femrës dhe do të dyfishoni shlyerjen tuaj më vonë kur është radha e saj për të treguar atë që mundet.
 • Në shtrat, mos u ngut. Kjo është një nga rregullat themelore që gjithashtu duhet të merren parasysh. Ngacmojeni partnerin tuaj , të përpiqet për të marrë atë në të gjitha mënyrat e mundshme, kështu që ajo të donte ju mënyra askush tjetër nuk donte. Mundohuni të mos filloni seks menjëherë, pasi vajza nuk mund të jetë gati. Shumë vajza pëlqejnë të dalin në pension në banjë ose të pastrohen para se t'i pëlqejnë njeriut të tyre.
 • Pas seksit, mos ikni menjëherë. Nuk ka nevojë të zgjat për një kohë të gjatë dhe të kaloni disa orë me vajzën, por mos ikni menjëherë. Duke e lënë vajzën vetëm pas seksit, pa dyshim do ta bësh të pakëndshme, por nuk duhet ta bësh aq shpejt. Tridhjetë ose dyzet minuta do të jenë të mjaftueshme për të diskutuar gjithçka që ka ndodhur midis jush. Në këtë kohë, mund të mendoni, nëse doni përsëris seksin dhe nëse është e nevojshme të vazhdoni të komunikoni me vajzën ose ajo nuk është mjaft e mirë, dhe data e ardhshme dhe të gjitha ato që rrjedhin prej saj do të zhduken. Mos i tregoni vajzës që nuk keni më plan ta shihni. Është më mirë të presësh për momentin e ndarjes dhe pastaj ta tregosh atë me telefon ose SMS, do të jetë më e lehtë.

Shumë zonja duan të bëjnë gjëra të ndryshme me vajzat. Nuk ka rëndësi nëse ata sapo takuan vajzën ose ata tashmë e njihnin njëri-tjetrin për një kohë të gjatë. Gjithkush në rang ka Stimulues G-Point për shiringë - Dashuria Maestro . Kjo është një pajisje e pabesueshme që nuk mund të sjellë kënaqësi të pabesueshme tek vajzat gjatë seksit, por edhe të befasojë në mënyrë që ajo të mos e harrojë kurrë këtë seks. Dashuria Maestro ata fitojnë jo vetëm meshkuj me përvojë, por edhe burra që janë të martuar për një kohë të gjatë ose janë thjesht të lodhur nga gjinia standarde dhe duan të diversifikojnë rutinën e tyre. Në shpirt, çdo djalë dëshiron të kënaqë shokun e tij shpirtëror, duke i dhënë kënaqësinë maksimale jo vetëm nga prania e tij, por edhe në shtrat. Në ditët e sotme ka shumë pajisje të ndërlikuara që mund të prishin seksin dhe të shkatërrojnë marrëdhëniet, por Dashuria Maestro Ajo përbëhet nga vetëm një buton, duke shtypur të cilën ju do ta bëni të dashurën tuaj të dojë përsëri, madje edhe më shumë. Një trajner me shiringë do të hapë për ju një botë kënaqësie që mund të ndani së bashku. Urdhëro Maestro Love sot dhe befasoni gruan tuaj. Të gjitha të mirat!

Pse?
Dëshironi të njihni ato?
Kjo ndodh pas komunikimit të gjatë që vajza dëshiron një marrëdhënie serioze, por për ju kjo nuk është alternativa më e mirë?
Ne shpesh "fluturojmë" kur flasim me dikë, si për të ndërprerë bashkëbiseduesin dhe nuk dimë si ta organizojmë kohën tuaj në mënyrë korrekte?
A ju pëlqen shahu?
Si e tregoni veten Don Juan, nëse vajza që ju pëlqeu nuk mund të kapet?
Çfarë duhet bërë për të mos qenë në një situatë të pakëndshme dhe duke mos goditur fytyrën me papastërtitë?
Разработка, поддержка и продвижение сайтов Sigmasoft.com.ua